Produkty

CUSTOM VENDING

Masz pomysł na własny automat?

Skontaktuj się z nami,
a my go stworzymy dla Ciebie!

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań
pod konkretne potrzeby naszych klientów.

Cały proces sprowadza się do następujących etapów:

WYMYŚL

Chcesz zrealizować drzemiący w Twojej głowie projekt? Masz produkt, który nadaje się do sprzedaży pasywnej? Pozwól nam zbudować dla Ciebie najlepszy automat!

ZAPROJEKTUJ

Opowiedz nam o swoim pomyśle. My Ci doradzimy jak go zrealizować. Podpowiemy najnowsze rynkowe trendy i finalnie wspólnie zaprojektujemy unikatowe rozwiązanie wyłącznie dla Ciebie!

WYKONAJ

Po zatwierdzeniu projektu, ustaleniu budżetu oraz terminu realizacji przystąpimy niezwłocznie do budowania automatu. Jesteśmy transparentni na każdym etapie jego tworzenia, dysktujemy ewentualne zmiany, tak by ostateczny produkt zawsze odpowiadał Twoim potrzebom!

PRODUKTY

WPŁATOMAT

Wpłatomat Lunchtime jest integralną częścią kompleksowego systemu żywienia pracowników. Za pomocą tego urządzenia pracownik może uzupełnić kredyty na swojej karcie pracownika RFID. Prostota i elegancja połączona z funkcjonalnością.

Szczegóły i ceny w załączonych ulotkach:

LUNCHTIME

Lunchtime to bardzo elegancki i nowoczesny automat wydający posiłki, wybór posiłku następuje poprzez podświetlane przyciski. Wraz z wpłatomatem Lunchtime jest to pełnowartościowym systemem wydawania i kontrolowania żywienia. Karty RFID zastępujące tradycyjne płatności co wpływa na wydajność i przepustowość maszyny. Lunchtime to kwintesencjaoszczędności i optymalizacji w żywieniu firm.

Szczegóły i ceny w załączonych ulotkach:DZIAŁ SPRZEDAŻY

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

515 411 940 jarekregent@conceptautomatic.pl

STANDARD VENDING

Rozwiązania dla każdego przedsiębiorcy!