CONCEPT AUTOMATIC

PRODUCENT AUTOMATÓW VENDINGOWYCH 15 LAT DOŚWIADCZENIA

CONCEPT AUTOMATIC

Producent automatów vendingowych

Automaty vedingowe Wysoka jakość Profesjonalna obsługa

doświadczenie

Doświadczenie

Automaty Vendingowe to nasza pasja, dlatego od 15 lat projektujemy i tworzymy wiele rozwiązań dla różnych branż.   

Indwidualność

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Posiadamy szereg specjalistów, którzy swoją wiedzą pomogą zaprojektować automat, specjalnie dla Ciebie…  

Polski produkt

Nasze Automaty Vendingowe powstają od początku w Polsce. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i producentami części w Polsce.

O FIRMIE

CONCEPT AUTOMATIC to czołowy dostawca innowacyjncyh maszyn vendingowych w Polsce. Jesteśmy profesjonalistami z ponad 15 letnim stażem w dziedzinie inżynierii, tworzenia i wdrażania automatycznych i półautomatycznych rozwiązań dla wielu branż.

Odtwórz wideo

Czym jest vending?

Vending to usługa, w ramach której w różnych miejscach funkcjonują tzw. samosprzedające automaty vendingowe. Obecnie można w nich kupić naprawdę wiele potrzebnych produktów, choć najbardziej znane i popularne są automaty z gorącymi i zimnymi napojami oraz kuszące urządzenia z przekąskami i słodyczami.

Samoobsługowy charakter to jeden z kluczowych atutów automatów vendingowych – wystarczy zapłacić, wybrać towar i gotowe.

Vending jako biznes?

Usługi vendingowe z pewnością mają przed sobą szeroką i świetlaną przyszłość. Pomimo, iż wiele osób już teraz uważa, że automaty można spotkać dosłownie wszędzie, tak naprawdę jest to dopiero pierwszy krok na drodze do pełnego wykorzystania ich możliwości. Warunkiem sukcesu jest zdefiniowanie potrzeb osób, które przebywają w danym miejscu, a następnie zainwestowanie w odpowiedni sprzęt i asortyment.

NASZE AUTOMATY

ZNICZOMAT

Automat sprzedający wkłady do zniczy. Zasilanie energią odnawialną pozwala umieścić go w dowolnym miejscu.

BOXVEND 400

Standardowy automat przeznaczony do wydawania produktów w kartonowych pudełkach. 

CRYSTAL CLEAR

Stabilna konstrukcja  i stylowy wygląd wpasują się idealnie do sklepu, recepcji, biura, dbając o bezpieczeństwo osób.

ROZSTAWIAMY TYISĄCE AUTOMATÓW W CAŁEJ POLSCE

BALONY Z HELEM

Automat doskonale sprawdza się na małych i dużych eventach takich jak festyny, targi. Idealnie wpasuje się również  w parki atrakcji. Sam balon to świetne narzędzie reklamowe.      

KWIATOMAT

Jedyna na rynku maszyna w pełni wykonana z stali nierdzewnej. Posiadające moduł grzania i chłodzenia – zapewni odpowiednią temperaturę dla produktów florystycznych. Duże możliwości konfiguracji.

ISVM-900P

Automat z dużymi możliwościami dostosowania wysokości półek. Duża pojemność magazynowa. Jesteśmy w stanie wydać pracownikowi od rękawiczek po obuwie ochronne.

CHLEBOMATY

 Automat do sprzedaży produktów nie wymagających dodatkowego chłodzenia, takich jak pieczywo.                                       

QUICK LUNCH

Automat  przeznaczony do bezobsługowej sprzedaży posiłków dań obiadowych. Możliwość zakupu lub  wydania  obiadu bez pracownika.

SKLEPOMATY

Automat przygotowany na sprzedaż większych zamówień. Wytrzymałe półki z udźwigiem do 50kg pozwalają na ładowanie ciężkich produktów.

Ekspres do robienia drinków. Receptura serwowanych napojów powstała we współpracy z profesjonalnymi barmanami. Każdy wykonany drink jest niezwykle atrakcyjny i pyszny. Barmix posiada 8 różnych zestawów drinków w Menu i jest idealny na imprezy okolicznościowe.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW / JAKIES OPINIE COŚ NAPISAĆ

Jarosław Regent
Jarosław RegentPREZES
Czytaj więcej
John Doe
John Doe@username
Czytaj więcej
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Czytaj więcej
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Poprzedni
Następny